KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14513207
nr 1451 3207
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad -39, "Söndagsmorgon på Tallmon". Olja på pannå, 55x40, yttermått inklusive ram: 61x47 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 februari 2022
kl 18:10:19
22/2 19:02:55